Річний план підвищення кваліфікації працівників перейти



Педагогічна рада на тему «Інноваційні тренди в освіті». Життя постійно змінюється, підштовхуючи школу так само до змін. Її розвиток вимагає нових форм організації освітнього процесу, нових ритмів та методів узгодження системи освіти з вимогами сучасного життя та з потребами особистості. Тому кожен вчитель-предметник покликаний виховувати та розвивати, кожен навчальний предмет має стати, перш за все, засобом розвитку особистості учня, а професіоналізм вчителів важливим засобом виховання значущих рис характеру і якостей особистості учня. Вчителі - предметники презентували свої матеріали роботи для зацікавленості дітей у вивченні окремих предметів, а саме: Джос Л.Г. «Інновації – засіб удосконалення освітнього процессу», Булах І.М. – «Мультисенсорний метод. Від теорії до практики», Тераніс А.В. – майстер – клас «Бінарний урок. Практичне застосування», Гусєва А.В. та Поліщук О.А. занурили у світ «STEM – проєктів».

 

Матеріали презентовані вчителями на педраді поглибили знання педагогів про інноваційні технології навчання, що сприяють формуванню та розвитку розумово-пізнавальних і творчих якостей учнів, обмін досвідом з їх використання, обгрунтування доцільность впровадження інновацій в освітній процес, аналіз готовності вчителя до інноваційної діяльності.

НВК 7 долучились до Інженерного тижня.

Учні 9- б класу досліджували розвиток винахідництва впродовж двох тисяч років.


З 9 грудня 2019 року у НВК № 7 розпочався Всеукраїнський тиждень права, мета якого ‒ підвищення ролі правової освіти серед школярів, виховання поваги до закону і прав людини.

Протягом тижня учителем права Петренко О.М. та класними керівниками були проведені цікаві і змістовні заходи:

- правовий квест «Свої права ти добре знай;

- всеукраїнський урок «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини;

- виховні години «Закони у житті твоєї сім’ї»;

- конкурс колажів, листівок та буклетів на правову тематику.

 

Усі заплановані заходи сприяли підвищенню зацікавленості учнів у вивченні правознавства, дозволили сформувати правові почуття, активну позицію у правовій сфері; виробити навички і звички правомірної поведінки; подолати в свідомості помилкові погляди та переконання, негативних навичок і звичок поведінки.

Найяскравішим заходом Тижня став інтелектуально-розважальний конкурс "Правничі ігри", в якому взяли участь учні 9-11 класів. На свято були запрошені гості з Добропільського відділу поліції (Мурашко Ю.В.) та Добропільського відділу пробації (Удовік А.С. та Клягіна В.А.)


Усе в нашому житті пов’язано з Нею. Вона постійно супроводжує усі процеси живої та неживої природи, усі наймасштабніші та наймізерніші явища, що відбуваються у Всесвіті… Про Енергію та її збереження говоримо, слухаємо, дізнаємося нове протягом Тижня енергозбереження у Сьомій.

День 1-ий. Єдиний день інформування. Інформаційні хвилинки «Збережемо енергію – допоможемо країні». Анкетування з енергозбереження.

День 2-ий. Розфарбуй життя в синій колір («відповідальний» за воду та вітер). Творчі завдання (скласти казку).

День 3-ій. Розфарбуй Світ в жовтий колір («відповідальний» за сонячну енергію) . Творчі завдання (виготовлення мотиваторів «Збережи енергію»).

День 4-ий . Розфарбуй Світ в червоний колір «відповідальний» за ядерну енергію.

До проведення Тижня долучилася вся шкільна родина. Адже маленьке зусилля кожного рятує оточуюче середовище, рятує Землю, рятує всіх.


Найрізноманітніші заходи з нагоди Дня писемності та мови тривали в НВК№7 упродовж тижня (04.11-08.11). Це і конкурси, інформаційні хвилинки, змагання, а також цікаві уроки про скарби рідного слова, класні години.

Цього року програма предметного тижня була, як завжди, досить насиченою. Учні мали змогу поринути у чарівний світ краси рідної української мови.

Метою всіх проведених заходів було:

- донести до учнів красу і багатство української мови;

- формувати відчуття краси рідної мови;

- розвивати мовленнєві здібності учнів;

- збагачувати словниковий запас;

- виховувати любов до рідної мови та розуміння її краси і необхідності для нашого життя.

Наприкінці тижня школярі взяли участь у першому етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, а також долучилися до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.